Deutsch

Online Demo

Node.js Developer

Krakow

Ihre Aufgaben

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Node.js developer.

Do Twoich zadań będą należały:

  • Rozwijanie backendu aplikacji
  • Integracja z zewnętrznymi serwisami poprzez API
  • Tworzenie testów automatycznych
Ihr Profil
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia z Node.js
  • Znajomość SQL (MySQL/PostgreSQL)
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność komunikacji w języku polskim i angielskim
  • Mile widziana znajomość TypeScript
Nice to have
Wer wir sind

YooniQ solutions zlokalizowana w Monachium oraz Krakowie od 2008 roku dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla branży HR. Naszym produktom zaufały firmy z ponad 20 krajów na całym świecie. Z uwagi na ciągły rozwój stale poszukujemy nowych pracowników.

Was wir bieten:
  • Długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie 5000 - 8000 PLN
  • Wybór formy zatrudnienia (UoP/UoD/B2B)
  • Bonus dwa razy w roku
  • Budżet szkoleniowy (konferencje IT, szkolenia, książki) 3000 PLN / rok
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor 24”)
  • Dostęp do płatnych narzędzi
  • Elastyczny czas pracy
  • Częściową możliwość pracy zdalnej
  • Imprezy firmowe
  • Owoce, soki i kawę w biurze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektów, miejsce na własne pomysły