Français

Démo en ligne

DevOps Engineer

Krakow

Vos tâches

Poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer, która posiada duże doświadczenie w tworzeniu infrastruktury, zarządzaniu konfiguracją oraz tworzeniu i automatyzacji procesów Continuous Integration i Continuous Delivery.

Do Twoich zadań będą należały:

  • Tworzenie infrastruktury przy użyciu nowych rozwiązań
  • Zarządzanie konfiguracją oraz automatyzacja procesów tworzenia środowisk developerskich, testowych i produkcyjnych
  • Tworzenie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia szybkiego procesu uruchomienia aplikacji w środowisku produkcyjnym
  • Zapewnienie wysokiego uptime i możliwości szybkiego skalowania
  • Integracja systemów monitoringu i logowania
  • Kontrola i praca nad bezpieczeństwem infrastruktury
  • Automatyzacja procesów backupu i przywracania
Votre profil
  • Doskonała znajomość Linuksa
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rozwiązań chmurowych AWS i GCP
  • Znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, DNS)
  • Znajomość języka skryptowego innego niż Bash (np. Python)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość webpack (lub podobnych)
  • Doświadczenie w automatyzacji provisioningu i deploymentu
  • Znajomości zagadnień związanych z load balancingiem i replikacją
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi takich jak Terraform, Ansible, Docker, Kubernetes, Traefik, Ant/Gulp, GitLab, nginx/HAProxy, Logstash/Graylog/Kibana, Prometheus
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Complémentaire
  • Znajomość narzędzi Consul, Spinnaker, GitLab-CI
  • Znajomość Node.js
Qui nous sommes

YooniQ solutions zlokalizowana w Monachium oraz Krakowie od 2008 roku dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla branży HR. Naszym produktom zaufały firmy z ponad 20 krajów na całym świecie. Z uwagi na ciągły rozwój stale poszukujemy nowych pracowników.

Ce que nous offrons:
  • Długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie 10000 - 15000 PLN
  • Wybór formy zatrudnienia (UoP/UoD/B2B)
  • Bonus dwa razy w roku
  • Budżet szkoleniowy (konferencje IT, szkolenia, książki) 3000 PLN / rok
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor 24”)
  • Dostęp do płatnych narzędzi
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa
  • Częściową możliwość pracy zdalnej
  • Imprezy firmowe
  • Owoce, soki i kawę w biurze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektów, miejsce na własne pomysły